16 Nisan 2013 Salı

Aşk - Libido

Gizli kaçamak yaptığın bir şey gün yüzüne çıktı mı hiç? Ne kadar gizlersen o kadar yüzeye çıkmaya çalışır sırlar. O yüzden orta yolu bulmak lazım bazı şeyler için.

Küçücük bir çocuktu o aslında. saf ve temiz bir kalbi vardı. Kötülük düşünemeyecek kadar iyi niyetliydi. Ergenlikle birlikte şeytanda ona yanaşmaya başlamıştı. İçindeki iyilik yavaş yavaş yok olmakta, yerini kötü düşünceler sinsilikler almaktaydı. Daha yeni yeni şeytan ona arkadaşlık ediyordu. 

Bir sevgilisi varmış meğersem bizimkinin. Bir gün yolda tesadüfen gördüm onları el ele. Öncesinde şaşırdım. Çünkü daha önce sevgilisinin olduğunu duymamıştım onun. Etrafındakilere aldırış etmeden önce yolun ortasında öpmüştü onu dudaklarından. Gelen geçenler umurunda değildi. Sanki nişanlı ve ya evlilerdi... Henüz daha on dört yaşındaydı. 

Bende çok meraklıyımdır aslında böyle şeylere ama boşverdim. Çocuğun sevgilisi var, gidip kulağını mı çekseydim? Ben gezmeye devam ettim. Bunlar yine benim karşıma çıktılar... Bir çocuk parkının içine girdiklerin gördüm. İçerisi görünmüyordu resmen. Bu sefer daha çok merak etmiştim. Eğer yolun ortasında öpüşecek kadar büyümüşseler, o parkta oynamak için de çok büyüktüler... Yavaş yavaş yaklaştım parka doğru... Yaklaşmaz olaydım... Gördüklerimi unutmak istiyorum...

İki gönül bir olunca samanlık seyran olur diye boşuna dememiş atalarımız. Yaşadıkları aşk mıydı yoksa ergenlikle birlikte onların bedenlerini ele geçiren libido muydu?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder