5 Temmuz 2013 Cuma

Çok Israr Etti

En garip tanışma olayım idi aslında bu tanışma. Çünkü birbiri ardına bir sürü mesaj gelmişti o gün. Hepsini de o göndermişti. "Tanışmak istiyorum seninle" gibisinden bir sürü mesaj atmıştı. Bende "o kadar ısrarlı bi şekilde tanışmak istemiş, o zaman tanışayım" diye düşünerek "olur, tanışalım" dedim.

Biz tabi konuşmaya başladık. En başta ben takmamaya, cool olmaya falan çalıştım. Hatta bir sürü yalan söyledim. Çünkü bunun da ötekiler gibi ciddi olmadığını, lay lay lom olduğunu düşünmüştüm. Bir kaç gün geçtiğinde muhabbetimiz koyulaşmaya başlamıştı ve ben söylediğim yalanlar için pişmanlık duymaya başlamıştım. Bir gece ansızın otobüse bindim ve onun yanına gittim. Onun hiç bir şeyden haberi yoktu. Çünkü benim zaten o şehirde olduğumu sanıyordu. Artık buluşmak istediğimi söyledim.

Akşam üzeri saat 16:00'da bar'da buluştuk. Buluştuğumuz da bir tek biz vardık mekanda. Etraftaki garsonlarda sanki sürekli bize bakıyorlardı. Bizde ordan burdan bahsedip gülüyorduk. Söylediğim yalanlardan vicdan azabı çektiğim için bütün doğruları anlattım. Çünkü konuşmaya başladığımız 3-4 gün içinde onun ne kadar ciddi olduğunu görmüştüm. Başlamak istediğim ilişkinin yalanlarla dolu olmasını istemediğim için bütün doğruları anlatmıştım ve o gün ona söz vermiştim:

"bir daha sonucu ne olursa olsun, sana yalan söylemeyeceğim"

Aslında 2-3 ay öncesine kadar kendime bu sözü vermiştim. Gerçekleştirmeye başlamak için göz bebeklerinde kendimi gördüğüm birine ihtiyacım varmış. Sonsuza kadar o göz bebeklerinde kendimi görmek istiyorum. Saf, şeffaf ve derin...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder